ما را دنبال کنید
Facebook Twitter Instagram Tumblr
طراحی سایت کامیاروب

طراحی سایت

دیگه دوران کسب و کارهای سنتی داره تموم میشه و هر بیزنسی نیازمند پایه ای ترین زیرساخت های کسب و کار دیجیتال، یعنی وبسایت هست. برای داشتن یک وبسایت هم اولین کار سفارش طراحی سایت به روز و مدرن منطبق بر جدیدترین استانداردهای روز دنیا هستش تا بتونه مشتری رو در خودش گیر بیندازه و مشتری رو ترغیب به خرید بیشتر و کامل تر از سایت بکنه.

افزایش فروش با طراحی سایت حرفه ای

هر کسب و کاری فارغ از سنتی بودن یا دیجیتالی بودن برای ادامه حیات و افزایش فروش خودش نیازمند یک طراحی سایت حرفه ای است تا در بازار رقابتی حال حاضر حرفی برای گفتن داشته باشد. شاید فکر کنید طراحی وبسایت هزینه بر است اما طراحی  وبسایت در حقیقت یک سرمایه گذاری پربازده است. برای درک بهتر اهمیت این موضوع کافی است هزینه های اجاره و بهره برداری از یک مغازه در یک محله نه چندان شلوغ و پر رفت و آمد را با هزینه های طراحی سایت حرفه ای مقایسه نمایید. ضمن اینکه با یکبار هزینه برای طراحی سایت، این سایت برای همیشه برای شما خواهد بود و مثل شناسنامه ای کامل از کسب و کار و محصولات شما، همیشه در جلوی چشم مشتریانتان قرار خواهد گرفت.

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت بر اساس نیازهای شما

ما تنها با داشتن سایت مخصوص به خود میتوانیم در اینترنت برای خود اعتبار و جایگاهی با ثبات داشته باشیم و این کار مستلزم طراحی سایتی است که اولا به تمامی نیازهای ما از لحاظ امکانات سایت به نحو احسن پاسخ داده و بتواند تبلیغات ما را در صدر تبلیغات دیگر موسسات قرار دهد و دوم به گونه ای طراحی و ساخته شود که بتواند ما را از مراجعه دوباره و چند باره به طراح وبسایت بی نیاز کند.

گروه طراحی سایت کامیاروب

ما در گروه طراحی سایت کامیاروب از افراد با تجربه و متخصص در زمینه طراحی سایت و پشتیبانی سایت بهره می بریم و با هر نوع پلتفرمی که در دنیای وب امکان پذیر است، سایت طراحی و اجرا می کنیم. ابتدا لازم است نیازها و انتظارات شما از یک سایت برآورد شود تا ما هم زمان و هزینه پروژه را تخمین بزنیم. برای انجام این کار می توانید هم از فرم زیر استفاده کنید هم در یک جلسه مشاوره ای با مشاوران ما حضور پیدا کنید.

طراحی وبسایت خبری

طراحی وبسایت پزشکی و رزرو نوبت

طراحی وبسایت سمینار و کنفرانس

طراحی وبسایت شرکتی

طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت هتل و رزرو اتاق

طراحی و ساخت وبسایت فیلم و موزیک

طراحی و ساخت وبسایت هواپیمایی و گردشگری

طراحی و ساخت وبسایت رستوران و سفارش غذا

طراحی وبسایت آگهی و نیازمندی

طراحی و ساخت وبسایت بانک و موسسه مالی

طراحی و ساخت وبسایت صرافی آنلاین