ما را دنبال کنید
Facebook Twitter Instagram Tumblr
درباره ما کامیار وب

چرا کامیاروب؟

چون کامیاروب هدف محوره. اول هدف رو مشخص می‌کنه و بعد آماده‌ی حرکت بعدی می‌شه. دنیای دیجیتال و کسب و کار شما نیاز به راهنما و یا بهتره بگیم همراه داره. اگه توی دنیای حقیقی قدرت خودتون رو به دست آوردین، بهتره که با قدرت بیشتری توی دنیای دیجیتال حاضر باشین. ما قیاسی داریم که می‌گه کسب و کار مثل بازیه. بردن و باختن توی بازی فقط به یک حرکت بسته‌ست، به یک پرتاب درست و حتی اشتباه کوچیک شما. به هدف زدنتون بسته به نوع پرتاب و فاصله‌ی شما از هدفتونه. ما قبلا تمرینامون رو انجام دادیم و مدتهاست فقط به هدف میزنیم. عادتِ کامیاروب، زدن به هدفه. پس ما می‌دونیم چطور به هدف بزنیم. چم و خم یک بازی وقتی دست کامیاروبِ، می‌تونه همراه خوبی باشه، کنار شما بایسته و بگه : چطور ، از چه فاصله‌ای، با چه حالتی… تیرت رو به هدف بزن. شاید باید خیالتون رو راحت کنیم و بگیم ما همراهتونیم. می‌تونین مطمئن باشین ما کامیاروبی ها دوست شماییم و کارمون رو خوب بلدیم.

ما کی هستیم ؟

شما برای رسیدن به هدف های بزرگ نیاز به راهکارهای خوب دارین. ما برای کامیاروب گروهی از افراد خوش فکر رو کنار هم گذاشتیم. این جمع با همفکری به چیزی که مد نظر شماست می رسه و به هدفتون فکر می کنه. تیم دارت یک مجموعه‌ی جوان و خلاقه، که روزمره‌گی باعث نمی‌شه کارهای جدید نکنه. این تیم به جای گفتن از باید و نبایدهای تبلیغات، بلده آدم‌های شهریِ خسته از تبلیغاتِ تکراری رو سر ذوق بیاره و باهاشون ارتباط برقرار کنه. می‌تونین با این گروه جوان که دنبال تجربه‌های جدید و جالبه، آشنا بشین. برای اونا کامیاروبی بودن یک افتخاره.

ما چه می کنیم؟

کامیاروب اولین چیزی که در نظر می‌گیره، نیاز و خواسته‌ی شماست. برای معرفی درست و حسابی کسب و کار و محصولاتتون نیاز به چی دارین ؟ تا حالا بهش فکر کردین؟ به یک بلندگو تا همه صداتون رو بشنون. یک شناسنامه برای شما که تا سالها با اون شناخته بشین. کامیاروب چی کار می‌کنه؟ با شناختی که از فضای دیجیتال داره اهدافتون رو می‌شناسه. یک استراتژی داره که با توجه به اون پیام خلاقانه می‌ده و برند شما رو توی رسانه‌های دیجیتال به مخاطبتون می‌شناسونه. آژانس کامیاروب صدا و تصویر شما می‌شه تا با کمک اون درست و به اندازه، تیرتون رو به هدف نزدیک کنین. گفتن نیاز و خواسته از شما، چطور و کجا پرتاب کردنش با کامیاروب.